Kanał na YouTube

Oferty Pracy Przedsiębiorców

Oferta Pracy

Nazwa Firmy składającej ofertę: Szkoła Podstawowa w Głuchowie

Adres Firmy składającej ofertę: Głuchowo, ul. Kościańska 28/30

Dane kontaktowe Firmy: 518630886, spgluchowo@gmail.com

Przedmiot oferty (nazwa stanowiska pracy): sprzątaczka

Wymagania na stanowisku: zaangażowanie, odpowiedzialność

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości na Sali gimnastycznej oraz terenie wokół.

Dokumenty wymagane podczas rekrutacji: CV

Forma i miejsce składania ofert: Osobiście. Szkoła Podstawowa w Głuchowie, ul Kościańska 28/30

Termin składania ofert 1 lipca 2019 r

Nazwa Firmy składającej ofertę: RESTUARACJA NOVA

Adres Firmy składającej ofertę: ul. Poznańska 47, 62-040 PUSZCZYKOWO

Dane kontaktowe Firmy (nr tel. e-mail) tel. 600 025 073

Przedmiot oferty (nazwa stanowiska pracy):

KELNERKA/KELNER (praca na cały etat oraz dorywcza)

Wymagania na stanowisku (max 400 znaków):

  • kultura osobista,
  • znajomość zasad obsługi kelnerskiej.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w restauracji/kawiarni,
  • znajomość obsługi kasy fiskalnej.

Zakres obowiązków (max 400 znaków):

  • obsługa kelnerska w restauracji,
  • obsługa imprez okolicznościowych,
  • przygotowywanie sali.

Forma i miejsce składania ofert

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 600 025 073

Nazwa Firmy składającej ofertę: PGB Human Resources

Adres Firmy składającej ofertę: Piotrkowice 1C

Dane kontaktowe Firmy (nr tel. e-mail) : 508 135 747, mail: j.iks@pgbhr.com

Przedmiot oferty: Asystent ds. sprzedaży i rekrutacji

Wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętności komunikacyjne
  • obsługa poczty elektronicznej

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie bazy potencjalnych klientów
  • Komunikacja telefoniczna oraz e-mailowa z potencjalnymi klientami
  • Udział w tworzeniu strategii komunikacji z potencjalnymi klientami
  • Udział w spotkaniach z Klientami
  • Zamieszczanie ogłoszeń
  • Selekcja aplikacji
  • Wywiady telefoniczne
  • Standaryzacja CV
  • Planowanie, raportowanie dzienne, tygodniowe, miesięczne

Forma i miejsce składania ofert: CV na adres mailowy: j.iks@pgbhr.com lub

tel: 508 135 747

Termin składania ofert: brak