Inwestycje Środki krajowe
Kanał na YouTube
Telefon alarmowy 112
Zgłaszanie awarii wodno-kanalizacyjnych 501 394 982
Zgłaszanie awarii oświetlenia 61 28 26 703 wew. 143
Pogotowie energetyczne 991
Centrala Urzędu Gminy w Czempiniu 61 28 26 703
Zarządzanie kryzysowe Gminy Czempiń 730 350 237

Oferty Pracy Przedsiębiorców

Oferty pracy

Oferta pracy, data zamieszczenia: 19 grudnia 2022

Nazwa Firmy składającej ofertę Adka Sp. Z o.o.

Adres Firmy składającej ofertę ul. Kościelna 18 64-020 Czempiń

Dane kontaktowe Firmy (nr tel. e-mail) 798 463 350, biuro@aleworek.pl

Przedmiot oferty (nazwa stanowiska pracy)- szwaczka

Wymagania na stanowisku:

·        Wytrwałość i cierpliwość,

·        Dokładność, staranność, sumienność, umiejętność pracy w warunkach monotonnych, spostrzegawczość, zdolność koncentracji uwagi, zdolność do pracy w dobrym tempie

·        Wymagane jest zmysł. estetyczny

·        Ważne są także takie cechy, jak wyczucie proporcji i wyobraźnia przestrzenna.

·        Przydatne są uzdolnienia plastyczne oraz pamięć wzrokowa, która umożliwia zapamiętywanie np. różnych szczegółów szytych modeli.

·        Szczególnie wymagany w tym zawodzie, bez względu na charakter pracy, jest bardzo dobry wzrok.

·        Niezbędna jest również umiejętność prawidłowego rozpoznawania barw i ich odcieni

Zakres obowiązków:

·        Umiejętności szycia na maszynie

·        Predyspozycji do pracy manualnej

·        Umiejętności pracy w zespole

Zapoznanie z dokumentacją technologiczną i praca zgodnie z nią
Ręczne wykonywanie czynności (fastrygowanie, obrzucanie, podszywanie, przyszywanie zdobień, mocowanie zapięć, cięcie, wciąganie i zszywanie gumy itp.)
Wykonywanie innych czynności według podziału pracy w zespole (wykonywanie szwów, kieszeni, wszywanie, naszywanie, przyszywanie, odszywanie, lamowanie, stębnowanie, obszywanie, wykonywanie dziurek, haftowanie, pikowanie itp.)
Kontrolowanie własnej pracy
Obsługa i konserwacja maszyn (zakładanie odpowiednich elementów itp.)
Dokonywanie zapisów w dokumentacji.

Dokumenty wymagane podczas rekrutacji: standardowe przy umowie o prace

Forma i miejsce składania ofert: e-mail, telefon, rozmowa kwalifikacyjna

Termin składania ofert:nieograniczony

Nazwa Firmy składającej ofertę: Adka Sp. Z o.o.

Adres Firmy składającej ofertę: ul. Kościelna 18 64-020 Czempiń

Dane kontaktowe Firmy (nr tel. e-mail) :798 463 350, biuro@aleworek.pl

Przedmiot oferty (nazwa stanowiska pracy): Brygadzista Brygadzistka do zarządzania szwalnią

  • Umiejętność kierowania kapitałem ludzkim
  • Wiedza o zarządzaniu i administracji
  • Zdolności organizacyjne
  • Skrupulatność / sumienność
  • Zdyscyplinowanie
  • Inicjatywa / przedsiębiorczość
  • Umiejętnościami obsługi komputera
  • Zdolność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej.
  • Prawo jazdy kat. B, ze względu na wykonywanie obowiązków służbowych nie tylko w zakładzie pracy, ale też w terenie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Uczciwość, skrupulatność, asertywność a także duże zdolności interpersonalne
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego (klienci z Niemiec)

  • Koordynowanie prac podległego personelu
  • Znajomość czytania dokumentów technicznych - przygotowanie do produkcji
  • Tworzenie kart produktów do zleceń worków
  • Przygotowywanie prototypów prostych plecaków - kontakt z działem handlowym
  • Określanie wydziałowych planów produkcyjnych
  • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego zarządzanie pracownikami produkcji, przydzielanie bieżących zadań, ustalanie grafiku pracy
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji oraz realizację celów produkcyjnych
  • Ustalanie zapotrzebowania na materiały produkcyjne, współpraca z kontrahentami, działem administracyjnym i kadrami
  • Obiór dostaw przychodzących na magazyn
  • Kontrola wysyłki towarów - Dbanie o wysoką jakość produkcji
  • Raportowanie i analizy wydajności produkcji w komputerze i narzędziach online
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • Udział w procesie rekrutacji szwaczek, krawcowych i chałupniczek

    Dokumenty wymagane podczas rekrutacji: standardowe przy umowie o B2B