Kanał na YouTube


Szybki kontakt

Szybki kontakt

Urząd Gminy w Czempiniu

64-020 Czempiń,
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 25
województwo: wielkopolskie,
powiat: kościański

tel. (61) 28 26 703, (61) 28 26 719,
fax (61) 28 26 302
e-mail: urzad@ug.czempin.pl
http:www.czempin.pl

Herb Gminy Czempiń: pobierz

Urząd Gminy w Czempiniu
czynny jest w godzinach:
- w poniedziałki: 7.00-18.00
- we wtorki i środy: 7.00-15.00
- w czwartki: 8.00-15.00
- w piątki: 8.00-14.00

Kasa Urzędu Gminy w Czempiniu
czynna jest:
- w poniedziałki: 8.00-17.30
- od wtorku do czwartku: 8.00-14.00
- w piątki: 8.00-13.00

Dane do faktury:

Gmina Czempiń 
ul. ks. Jerzego Popiełuszki
64-020 Czempiń
NIP Gminy Czempiń: 698-17-22-479
Regon Gminy Czempiń: 631259287

Telefony wewnętrzne
      Nr tel. wew. Nr pokoju Adres e-mail
Konrad Malicki   BURMISTRZ GMINY 122 4 sekretariat.ug@czempin.pl
Andrzej Socha   ZASTĘPCA BURMISTRZA 122 6 sekretariat.ug@czempin.pl
Magdalena Głucha-Napierała   SEKRETARZ GMINY 115 1A m.napierala@ug.czempin.pl
Maciej Głochowiak
  PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ 146 1B m.glochowiak@ug.czempin.pl

Referat Organizacyjny

Magdalena Głucha-Napierała   KIEROWNIK REFERATU 115 1A m.napierala@ug.czempin.pl
Joanna Kościuszko    BIURO RADY 128 2 j.kosciuszko@ug.czempin.pl
Agnieszka Czaińska
  SEKRETARIAT 122 5 sekretariat@ug.czempin.pl
Katarzyna Mroczek   KULTURA I OŚWIATA 111 20 k.mroczek@ug.czempin.pl
Andrzej Jankowski   SPORT I TURYSTYKA 111 20

a.jankowski@ug.czempin.pl

Izabela Różyńska   BIURO OBSŁUGI I WSPARCIA BIZNESU, DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA
111 20

i.rozynska@ug.czempin.pl

Agnieszka Fajfer
  KADRY 132 27 a.fajfer@ug.czempin.pl
Marta Woźniak   PROMOCJA I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA 114 12 m.wozniak@ug.czempin.pl
Katarzyna Kozłowska   PROMOCJA I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA 112 12 k.kozlowska@ug.czempin.pl
Mariusz Homenko   INFORMATYK 139 7  
Tomasz Kąkolewicz   BIURO OBSŁUGI INTERESANTA 101 HOL ug@czempin.pl
Miłosz Puszkarek   POMOC ADMINISTRACYJNA 139 7 m.puszkarek@ug.czempin.pl

Referat Finansowy

Hanna Zastrożna   SKARBNIK GMINY 110 26  h.zastrozna@ug.czempin.pl
Renata Stasik   ZASTĘPCA SKARBNIKA  136

23

 r.stasik@ug.czempin.pl
Katarzyna Prałat   KSIĘGOWOŚĆ BUDŻETOWA
109 25 k.pralat@ug.czempin.pl
Marta Jędrasiak   KSIĘGOWOŚĆ/PŁATNOŚCI
109 25 m.jedrasiak@ug.czempin.pl
Olga Grzegorczyk   WYMIAR PODATKÓW 137 22 o.grzegorczyk@ug.czempin.pl
Ewelnia Waligórska   WYMIAR PODATKÓW 137 22 e.waligorska@ug.czempin.pl
Klaudia Ratajczak   KSIĘGOWOŚĆ PODATKOWA 135 22

k.ratajczak@ug.czempin.pl

Natalia Lewandowska   POMOC ADMINISTRACYJNA W REFERACIE FINANSOWYM 108 24 n.lewandowska@ug.czempin.pl

Referat Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami

Marcin Buśka   KIEROWNIK REFERATU 117 21 m.buska@ug.czempin.pl
Arleta Kochanowicz   PLANOWANIE PRZESTRZENNE 107 19 a.kochanowicz@ug.czempin.pl
Kamila Bilska   PLANOWANIE PRZESTRZENNE 124 19 k.bilska@ug.czempin.pl
Roman Skrzypczak   GOSPODARKA GRUNTAMI 107 19 r.skrzypczak@ug.czempin.pl

Referat Infrastruktury i Ochrony Środowiska

Jakub Nowak   KIEROWNIK REFERATU 141 16  j.nowak@ug.czempin.pl
Michał Kubiak   SPRAWY OSIEDLOWE i KOMUNALNE 143 13,14  m.kubiak@ug.czempin.pl
Marcin Ratajczak   DROGI, TRANSPORT PUBLICZNY 145 13,14  m.ratajczak@ug.czempin.pl
Beata Bajstok   SPRAWY SOŁECKIE, MIESZKANIOWE 144 13,14  b.bajstok@ug.czempin.pl
Elżbieta Ludwiczak - Owczarek   OCHRONA ŚRODOWISKA 119 13,14 e.owczarek@ug.czempin.pl
Bartosz Taisner   GOSPODARKA KOMUNALNA 140 17 b.taisner@ug.czempin.pl
Andrzej Maćkowiak   INWESTYCJE I DROGOWNICTWO 123 17 a.mackowiak@ug.czempin.pl

Referat Funduszy Zewnętrznych i Zamówień Publicznych

Paulina Adamczak   KIEROWNIK REFERATU, ZAMÓWIENIA PUBLICZNE  134 34  p.adamczak@ug.czempin.pl
Mirosława Kostańska   FUNDUSZE ZEWNĘTRZNE 142 31 m.kostanska@ug.czempin.pl
Aleksandra Wertz   FUNDUSZE ZEWNĘTRZNE 102 31 a.wertz@ug.czempin.pl
Jagoda Marciniak
 

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

138 33  j.lukaszyk@ug.czempin.pl
Joanna Michalska  

ZAKUPY

133 33  j.michalska@ug.czempin.pl
Magdalena Jurga  

FUNDUSZE ZEWNĘTRZNE

138 33 m.jurga@ug.czempin.pl

Urząd Stanu Cywilego

Bożena Szyguła   ZASTĘPCA KIEROWNIKA 105 9  b.szygula@ug.czempin.pl
Norbert Bartkowiak
  ZASTĘPCA KIEROWNIKA      n.bartkowiak@ug.czempin.pl

Referat Spraw Obywatelskich

Norbert Bartkowiak   KIEROWNIK REFERATU, EWIDENCJA LUDNOŚCI 106 10  n.bartkowiak@ug.czempin.pl
Marzena Stam - Włodarczak   SPRAWY OBYWATELSKIE 106 10  m.wlodarczak@ug.czempin.pl