Inwestycje
Kanał na YouTube
Telefon alarmowy 112
Zgłaszanie awarii wodno-kanalizacyjnych 501 394 982
Zgłaszanie awarii oświetlenia 61 28 26 703 wew. 143
Pogotowie energetyczne 991
Centrala Urzędu Gminy w Czempiniu 61 28 26 703
Zarządzanie kryzysowe Gminy Czempiń 730 350 237


Szybki kontakt

Szybki kontakt

Urząd Gminy w Czempiniu

64-020 Czempiń,
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 25
województwo: wielkopolskie,
powiat: kościański

tel. (61) 28 26 703, (61) 28 26 719,
fax (61) 28 26 302
e-mail: urzad@ug.czempin.pl
http:www.czempin.pl

Herb Gminy Czempiń: pobierz


 

Godziny pracy Urzędu Gminy w Czempiniu:

Poniedziałek: 7.00-18.00

wtorek, środa: 7.00-15.00

czwartek: 8.00-15.00

piątek: 8.00-14.00


 

Kasa Urzędu Gminy w Czempiniu obsługuje tylko płatności bezgotówkowe.

Dane do faktury:

Gmina Czempiń 
ul. ks. Jerzego Popiełuszki
64-020 Czempiń
NIP Gminy Czempiń: 698-17-22-479
Regon Gminy Czempiń: 631259287

 

Telefony wewnętrzne
      Nr tel. wew. Nr pokoju Adres e-mail
Konrad Malicki   BURMISTRZ GMINY 122 4 sekretariat.ug@czempin.pl
Andrzej Socha   ZASTĘPCA BURMISTRZA 122 6 sekretariat.ug@czempin.pl
Magdalena Głucha-Napierała   SEKRETARZ GMINY 115 1A m.napierala@ug.czempin.pl
Maciej Głochowiak
  PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ 146 1B m.glochowiak@ug.czempin.pl

Referat Organizacyjny

Magdalena Głucha-Napierała   KIEROWNIK REFERATU 115 1A m.napierala@ug.czempin.pl
Katarzyna Kozłowska  

ZASTĘPCA KIEROWNIKA REFERATU, OBSŁUGA BIZNESU

112 12 k.kozlowska@ug.czempin.pl
Joanna Kościuszko    BIURO RADY 128 2 j.kosciuszko@ug.czempin.pl
Marta Musielak-Gzylkowiak
  SEKRETARIAT 122 5 sekretariat@ug.czempin.pl
Katarzyna Mroczek   KULTURA I OŚWIATA 111 20 k.mroczek@ug.czempin.pl
Andrzej Jankowski   SPORT I TURYSTYKA 111 20

a.jankowski@ug.czempin.pl

Anna Maćkowiak   KADRY I PŁACE 132 27

anna.mackowiak@ug.czempin.pl

Marta Woźniak   PROMOCJA I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA 114 12 m.wozniak@ug.czempin.pl
Mariusz Homenko   INFORMATYK 139 7  
Tomasz Kąkolewicz   BIURO OBSŁUGI INTERESANTA 101 HOL urzad@ug.czempin.pl
Miłosz Puszkarek   POMOC ADMINISTRACYJNA 139 7 m.puszkarek@ug.czempin.pl

Referat Finansowy

Hanna Zastrożna   SKARBNIK GMINY 110 26 h.zastrozna@ug.czempin.pl
Katarzyna Prałat   ZASTĘPCA SKARBNIKA GMINY
136 23 k.pralat@ug.czempin.pl
Marta Jędrasiak   KSIĘGOWOŚĆ/PŁATNOŚCI
109 25 m.jedrasiak@ug.czempin.pl
Olga Grzegorczyk   WYMIAR PODATKÓW 137 22 o.grzegorczyk@ug.czempin.pl
Klaudia Ratajczak   KSIĘGOWOŚĆ PODATKOWA 135 22

k.ratajczak@ug.czempin.pl

Natalia Lewandowska   POMOC ADMINISTRACYJNA W REFERACIE FINANSOWYM 108 24 n.lewandowska@ug.czempin.pl
Agnieszka Czaińska   POMOC ADMINISTRACYJNA W REFERACIE FINANSOWYM 135 22 a.czainska@ug.czempin.pl

Referat Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami

Marcin Buśka   KIEROWNIK REFERATU 117 21 m.buska@ug.czempin.pl
Arleta Kochanowicz   PLANOWANIE PRZESTRZENNE 107 19 a.kochanowicz@ug.czempin.pl
Kamila Bilska   PLANOWANIE PRZESTRZENNE 124 19 k.bilska@ug.czempin.pl
Roman Skrzypczak   GOSPODARKA GRUNTAMI 107 19 r.skrzypczak@ug.czempin.pl

Referat Inwestycji

Izabela Skórczewska   KIEROWNIK REFERATU 129 18 i.skorczewska@ug.czempin.pl
Jakub Nowak   ZASTĘPCA KIEROWNIKA REFERATU 141 16 j.nowak@ug.czempin.pl
Marcin Ratajczak   DROGI, TRANSPORT PUBLICZNY 145 13,14 m.ratajczak@ug.czempin.pl
Bartosz Taisner   GOSPODARKA KOMUNALNA 140 17 b.taisner@ug.czempin.pl
Andrzej Maćkowiak   INWESTYCJE I DROGOWNICTWO 123 17 a.mackowiak@ug.czempin.pl
Weronika Paździerska    INWESTYCJE 103  16 w.pazdzierska@ug.czempin.pl
Referat Środowiska
Elżbieta Ludwiczak - Owczarek   PO. KIEROWNIKA REFERATU - OCHRONA ŚRODOWISKA 119 13,14 e.owczarek@ug.czempin.pl
Michał Kubiak   SPRAWY OSIEDLOWE i KOMUNALNE 143 13,14  m.kubiak@ug.czempin.pl
Beata Bajstok   SPRAWY SOŁECKIE, MIESZKANIOWE 144 13,14  b.bajstok@ug.czempin.pl
Marcelina Skrzypczak   obsługa programu "CZYSTE POWIETRZE" 119 13 m.skrzypczak@ug.czempin.pl

Referat Funduszy Zewnętrznych i Zamówień Publicznych

Paulina Adamczak   KIEROWNIK REFERATU, ZAMÓWIENIA PUBLICZNE  134 34 p.adamczak@ug.czempin.pl
Mirosława Kostańska   FUNDUSZE ZEWNĘTRZNE 138 33 m.kostanska@ug.czempin.pl
Aleksandra Wertz   FUNDUSZE ZEWNĘTRZNE 102 31 a.wertz@ug.czempin.pl
Jagoda Marciniak
 

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

138 33  j.lukaszyk@ug.czempin.pl
Joanna Michalska  

ZAKUPY

133 33  j.michalska@ug.czempin.pl
Magdalena Jurga  

FUNDUSZE ZEWNĘTRZNE

142 31 m.jurga@ug.czempin.pl

Urząd Stanu Cywilego

Bożena Szyguła   ZASTĘPCA KIEROWNIKA 105 9  b.szygula@ug.czempin.pl
Norbert Bartkowiak
  ZASTĘPCA KIEROWNIKA 106  10  n.bartkowiak@ug.czempin.pl

Referat Spraw Obywatelskich

Norbert Bartkowiak   KIEROWNIK REFERATU, EWIDENCJA LUDNOŚCI 106 10  n.bartkowiak@ug.czempin.pl
Marzena Stam - Włodarczak   SPRAWY OBYWATELSKIE 106 10  m.wlodarczak@ug.czempin.pl