Inwestycje Środki krajowe
Kanał na YouTube
Telefon alarmowy 112
Zgłaszanie awarii wodno-kanalizacyjnych 501 394 982
Zgłaszanie awarii oświetlenia 61 28 26 703 wew. 143
Pogotowie energetyczne 991
Centrala Urzędu Gminy w Czempiniu 61 28 26 703
Zarządzanie kryzysowe Gminy Czempiń 730 350 237

21 września 2022

UWAGA!!! ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU NA ULICACH W CZEMPINIU

UWAGA!!! ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU NA ULICACH W CZEMPINIU

UWAGA MIESZKAŃCY CZEMPINIA – informujemy o ważnych zmianach w organizacji ruchu drogowego w mieście od poniedziałku 26 września 2022

Szanowni mieszkańcy informujemy, że wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na ul. Strumykowej w Czempiniu.

Od dnia 26 września 2022 wprowadzone zostaną następujące zmiany:

  • Na ul. Strumykowej wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się i postoju po lewej stronie drogi od skrzyżowania z ul. Kuczmerowicza do skrzyżowania z ul. Marciniaka.
  • Aby poinformować uczestników ruchu drogowego zamontowany zostanie znak drogowy „ZAKAZ ZATRZYMYWANIA SIĘ” przy skrzyżowaniu z ul. Kuczmerowicza. Znak zostanie zamontowany na słupku ze stojącym już w tym miejscu znakiem informującym o przejściu dla pieszych. Istniejące oznakowanie drogi pionowe i poziome pozostanie bez zmian.

ZMIANA W REJONIE ULIC: PRZEDSZKOLNEJ I JEŹDZIECKIEJ W CZEMPINIU

Kolejna ważna zmiana dotyczyć będzie organizacji ruchu drogowego w rejonie ul. Przedszkolnej i ul. Jeździeckiej w Czempiniu, a także ulic: Zacisze, 10-lecia RKS-u.

Zmiana obowiązywać będzie od dnia 26 września 2022 i wprowadzone zostaną następujące zmiany w ruchu:

  • Na ul. Przedszkolnej od skrzyżowania z ul. 10-lecia RKS-u w ulicę Jeździecką wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, z ruchem w kierunku ul. Jeździeckiej. Na skrzyżowaniu z ul. 10-lecia RKS-u.
  • Aby poinformować uczestników ruchu drogowego o zmianach w organizacji ruchu przy skrzyżowaniu z ul. 10-lecia RKS-u zostanie postawiony znak drogowy informujący, że droga jest jednokierunkowa.
  • Około 20 metrów od skrzyżowania z ul. Zacisze stanie znak drogowy informujący o końcu drogi jednokierunkowej i początku ruchu dwukierunkowego. Po drugiej stronie drogi w kierunku przeciwnym w celu ograniczenia ruchu ustawiony zostanie znak drogowy „ZAKAZ WJAZDU”.
  • Ruch z ul. Jeździeckiej i z ul. Zacisze zostanie ukierunkowany znakami drogowymi informującymi o ZAKAZIE SKRĘCANIE W LEWO oraz znakiem informującym o NAKAZIE JAZDY W LEWO ZA ZNAKIEM.
  • Ze względu na konieczność uzupełnienia oznakowania drogowego. Na wyjazdach z ul. Przedszkolnej i ul. Jeździeckiej na skrzyżowania z ul. Zacisze zamontowane zostaną znaki drogowe: DROGA Z PIERWSZEŃSTWEM.

Niżej prezentujemy mapy z graficznym przedstawieniem zmian