Inwestycje Środki krajowe
Kanał na YouTube
Telefon alarmowy 112
Zgłaszanie awarii wodno-kanalizacyjnych 501 394 982
Zgłaszanie awarii oświetlenia 61 28 26 703 wew. 143
Pogotowie energetyczne 991
Centrala Urzędu Gminy w Czempiniu 61 28 26 703
Zarządzanie kryzysowe Gminy Czempiń 730 350 237

12 kwietnia 2019

Prestiż, wyzwanie, możliwości - już 313 dzieci i 929 dorosłych zawodników!

Prestiż, wyzwanie, możliwości - już 313 dzieci i 929 dorosłych zawodników!

Nie ma drugiej imprezy duathlonowej w Polsce, która cieszyłaby się taka popularnością jak ChampionMan Duathlon Czempiń. W opinii większości startujących zawodników, ale także partnerów ChampionMan jest jedną z lepiej zorganizowanych imprez multisportowych w Polsce porównywaną do imprez rangi mistrzostw Europy czy świata.

Organizacja Mistrzostw Polski to zaszczyt, ale tez duże organizacyjne wyzwanie. Do Czempinia przyjedzie cała Polska czołówka zawodników multisportowych i najlepsi w Polsce amatorzy.

Trzy edycje Championman Duathlon Czempiń udowodniły, że pasją i ciężką pracą można stworzyć markę rozpoznawalną w całym kraju, z którą utożsamiają się nie tylko zwodnicy czy firmy wspierające ChampionMana, ale przede wszystkim mieszkańcy miasta.

ChampionMan Duathlon Czempiń pokazał jak można z zawodów sportowych stworzyć wizytówkę miasta, które m.in. dzięki temu zyskało miano miasta nowoczesnego, prężnego, dbającego o rozwój lokalnej społeczności i gospodarki. Czempińskie zawody doskonale wpisują się w strategię rozwoju miasta, które postawiło na zrównoważony konsekwentny rozwój na wielu płaszczyznach.

Mistrzostwa Polski podczas ChampionMan Duathlon Czempiń 2019 będą doskonałą okazja do prezentacji walorów turystycznych Gminy Czempiń i całego Powiatu Kościańskiego, który już zaczyna słynąc z doskonałych warunków do uprawiania sportów: liczne nowe ścieżki rowerowe i biegowe, dostępność akwenów wodnych.

Zapraszamy wszystkich zawodników do udziału i kibiców do aktywnego uczestnictwa w czwartej edycji ChampionMan Duathlon Czempiń 2019.