Inwestycje Środki krajowe
Kanał na YouTube
Telefon alarmowy 112
Zgłaszanie awarii wodno-kanalizacyjnych 501 394 982
Zgłaszanie awarii oświetlenia 61 28 26 703 wew. 143
Pogotowie energetyczne 991
Centrala Urzędu Gminy w Czempiniu 61 28 26 703
Zarządzanie kryzysowe Gminy Czempiń 730 350 237

25 stycznia 2023

Spotkanie w ramach projektu „Łączymy Pokolenia”

Spotkanie w ramach projektu „Łączymy Pokolenia”

W dniu 20 stycznia 2023 roku w Przedszkolu Samorządowym w Czempiniu – Oddział Borówko Stare odbyła się międzypokoleniowa uroczystość w ramach projektu socjalnego  „ŁĄCZYMY POKOLENIA” z okazji święta Dnia Babci i Dziadka.

W spotkaniu uczestniczyli seniorzy z gminy Czempiń oraz dzieci z grupy przedszkolnej „Pracusie”  Przedszkola Samorządowego w Czempiniu. Dzieci pod okiem swoich wychowawców i opiekunów zaprezentowały przygotowane na tę uroczystość występy artystyczne przeplatane piosenkami, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

- Nasi seniorzy nie kryli łez wzruszenia. Przy towarzyszącej muzyce wszyscy miło spędzili czas, a cała sala zamieniła się w wielopokoleniową biesiadę. Spotkania takie są ciekawą formą wymiany międzypokoleniowej w trakcie, których każdy coś wartościowego pozostawia dla siebie w głębi swojego serca. Do zobaczenia na kolejnych działaniach projektowych - informuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Czempiniu, który realizuje projekt „Łączymy Pokolenia”.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Czempiniu pragnie serdecznie podziękować sponsorom naszego projektu Pracowni Cukierniczej „U Przema” w Czempiniu oraz Hurtowni P.H.U.  Bas – Pana Jacka Kopienko z Kościana.